Korzyści dla Twojej placówki

Uruchom za darmo!

Poznaj ogromne korzyści dla Twojej placówki

Korzyści korzystania z Platformy iGabinet mini zarówno skuteczna promocja własnej marki Twojej placówki, oszczędności, prestiż i wygoda, jak też szereg innych zalet, z których najistotniejsze przedstawiamy poniżej.

1. Znaczna poprawa wydajności pracy:

Wygodne i intuicyjne rozwiązanie, niezależne sprzętowo i topologicznie

Wygodne i intuicyjne rozwiązanie, niezależne sprzętowo i topologicznie

Platforma iGabinet mini powstała w wyniku realizacji tysięcy drobnych uwag i sugestii użytkowników. W opinii wielu, rozwiązanie jest swoim zakresie jednym z najbardziej intuicyjnych i najłatwiejszych w obsłudze rozwiązań na rynku. Oprogramowanie nie wymaga instalacji, zakupu serwerów czy licencji na poszczególne komputery. Z kolei funkcjonowanie w obrębie przeglądarki internetowej powoduje, że rozwiązanie jest niezależne zarówno od sprzętu, jak i od miejsca, z którego chcemy z niego skorzystać.
Lepsza organizacja i produktywność całego zespołu

Lepsza organizacja i produktywność całego zespołu

Jednym z głównych celów Platformy iGabinet mini jest poprawa organizacji pracy Twojej placówki oraz wzrost produktywności zespołu. Jest to możliwe poprzez szereg ściśle powiązanych ze sobą rozwiązań: od narzędzi zapewniających większą wydajność pracownikom recepcji, przez narzędzia z kategorii CRM, aż po elastyczne ustawienia automatyzujące komunikację dla menedżerów placówek. Automatyka Platformy iGabinet mini, przejmuje na siebie wiele codziennych i czasochłonnych procesów komunikacyjnych.
Automatyczne wiadomośći i przypomnienia o nadchodzących wizytach

Automatyczne wiadomośći i przypomnienia o nadchodzących wizytach

Platforma iGabinet mini automatyzuje procesy powiadamiania specjalistów, jak i klientów (pacjentów) o wszelkich zmianach w rezerwacjach terminów przyjęć w placówce. Oprócz powiadomień występujących w wyniku dokonywania czynności rejestracyjnych przez usługodawców, pracowników recepcji czy też samodzielnie przez klientów (pacjentów), dostępne są także powiadomienia przesyłane automatycznie, takie jak np. przypomnienia o nadchodzących wizytach.
Ograniczenie liczby telefonów dzięki rejestracji na stronie WWW

Ograniczenie liczby telefonów dzięki rejestracji na stronie WWW

W czasach, gdy ponad połowa Polaków regularne korzysta z Internetu, warto pójść z duchem czasu i na stronie internetowej swojej placówki apewnić klientom (pacjentom) możliwość wygodnego sprawdzenia terminów i rejestracji na wizytę o dowolnej porze. Cały proces może odbywać się bez udziału pracowników recepcji, co znacznie redukuje ilość połączeń telefonicznych - zarówno do recepcji, jak i bezpośrednich do usługodawców. Można prognozować, że w wkrótce będzie to najbardziej popularna forma rejestracji.
Wygodna obsługa obcokrajowców

Wygodna obsługa obcokrajowców

Platforma iGabinet mini wspiera zautomatyzowaną komunikację wielojęzyczną, która zdecydowanie ułatwia Twojej placówce obsługę klientów (pacjentów) zagranicznych, gdyż komunikacja może odbywać się całkowicie w ich ojczystym języku. Wielojęzyczność może dotyczyć prezentacji oferty usługowej, prezentacji terminów przyjęć na dane zabiegi, obsługi rejestracji na stronie WWW, jak również wszystkich przypomnień czy powiadomień, jakie placówka będzie automatycznie przesyłać klientom (pacjentom).
Rozwiązanie pracujące dla Ciebie przez cały czas

Rozwiązanie pracujące dla Ciebie przez cały czas

Platforma iGabinet mini to także szereg narzędzi automatyzujących codzienną i żmudną biurokrację związaną z obsługą powiadomień, jak również umożliwiających klientom (pacjentom) samodzielną rejestrację na określone zabiegi w precyzyjnie wyznaczonym czasie. W efekcie Twoja placówka dostępna jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu nawet wówczas, gdy w placówce nie ma już fizycznie nikogo, a wszystkie komputery są wyłączone. To po prostu wygoda dla absolutnie każdej ze stron.

2. Budowanie nowoczesnej marki placówki:

Innowacyjne rozwiązania dostępne na własnej stronie WWW

Innowacyjne rozwiązania dostępne na własnej stronie WWW

Bez wątpienia, posiadanie własnej strony internetowej jest jednym z najistotniejszych aspektów skutecznej promocji własnej marki placówki. Dzięki Platformie iGabinet, na swojej stronie możesz w kilka minut uruchomić interaktywny panel, umożliwiający klientom (pacjentom) samodzielne dokonywanie formalności rejestracyjnych. Co istotne, dzięki specjalnemu przyciskowi "Umów się!", panel może zostać uruchomiony zarówno na istniejących stronach WWW, jak też na zewnętrznych portalach i serwisach katalogowych. Platforma iGabinet nie wprowadza tu żadnych ograniczeń, zwiększając tym samym zasięg oferty usługowej.
Skuteczna promocja własnej marki placówki

Skuteczna promocja własnej marki placówki

Platforma iGabinet wprowadza w Twojej placówce innowacje, dzięki którym Twoi klienci (pacjenci) mogą wygodnie i o dowolnej porze sprawdzić dostępne terminy przyjęć na poszczególne zabiegi, samodzielnie umówić wizytę, a następnie wygodnie zarządzać swoimi rezerwacjami. Zawsze promowana jest przy tym własna marka Twojej placówki, a pacjenci nie są odsyłani do zewnętrznych serwisów czy portali. Wszystkie procesy odbywają się bezpośrednio na stronie WWW placówki, która jest jej najlepszą wizytówką w sieci!
Automatyczne procesy komunikacyjne i marketingowe

Automatyczne procesy komunikacyjne i marketingowe

W czasach ogromnej konkurencji na rynku, często trudno jest skutecznie przekonać klientów (pacjentów) do tego, aby pragnęli oni korzystać właśnie z naszej oferty usługowej. Często zdarza się, że zapominają oni o zabiegach, czego następnie często się wstydzą i w efekcie zmieniają placówkę. Platforma iGabinet mini rozwiązuje ten problem dostarczając Twojemu zespołowi skutecznych narzędzi komunikacyjnych i marketingowych, umożliwiających indywidualny kontakt z klientem (pacjentem), jak też automatycznie przypomni o zbliżającej się wizycie za pomocą wiadomości E-mail oraz SMS.
Skuteczne wyróżnienie się na tle konkurencji

Skuteczne wyróżnienie się na tle konkurencji

Nowoczesne rozwiązania dostępne w Platformie iGabinet umożliwiają Twojej placówce zdecydowane wyróżnienie się na tle ogromnej konkurencji na rynku. W świadomości odbiorców skutecznie utrwala się marka Twojej placówki, wysokiej jakości obsługa i wyjątkowo pozytywny wizerunek, dostrzegalny już w momencie odwiedzin na stronie WWW. Nowoczesność, stały dostęp do oferty zabiegowej, samodzielna rejestracja on-line, czy automatyczne powiadomienia (także w obcym języku), to zarówno ogromna wygoda, jak też potężne atuty, które każdego dnia konsekwentnie pracują na sukces Twojej placówki!

3. Redukcja kosztów i oszczędności:

Najlepszy stosunek wartości do ceny

Najlepszy stosunek wartości do ceny

Patrząc na szeroki zakres narzędzi i możliwości oferowanych przez Platformę iGabinet, a następnie analizując ich koszt, łatwo dojść do wniosku, że rozwiązanie charakteryzujące się jednym z najlepszych współczynników wartości do ceny. Podobnie uznały już zresztą setki placówek, od jednoosobowych usługodawców po duże sieci placówek. W przypadku Platformy iGabinet mini jest to jeszcze bardziej wyraźne, gdyż przy pewnym zakresie funkcjonalnym, rozwiązanie można uruchomić całkowicie za darmo!
Korzystanie ze sprawdzonej technologii za niewielkie pieniądze

Korzystanie ze sprawdzonej technologii za niewielkie pieniądze

Uruchomienie Platformy iGabinet mini niesie ze sobą szereg korzyści. Po pierwsze posiadasz dostęp do najnowocześniejszego rozwiązania, które automatycznie aktualizowane jest do najnowszej wersji. Nie musisz dokonywać inwestycji finansowych w infrastrukturę sprzętową, serwery, bądź utrzymanie personelu do obsługi informatycznej. Posiadasz za to gwarancję prawidłowego działania i korzystania z rozwiązania, z którego na co dzień korzystają setki placówek oraz indywidualni usługodawcy w kraju i za granicą.
Pełna kontrola kosztów informatycznych w Twojej placówce

Pełna kontrola kosztów informatycznych w Twojej placówce

Platformę iGabinet mini możesz uruchomić za darmo. W przypadku chęci wykorzystania większego zakresu funkcjonalnego np. do obsługi znacznie szerszego zespołu usługowego, możesz skorzystać z jednego z płatnych planów taryfowych, dzięki czemu wydatki informatyczne placówki są pod pełną kontrolą. Koszty takiej usługi są nawet do kilkudziesięciu razy mniejsze niż przeciętna stawka płacona informatykom. W dowolnym momencie istnieje możliwość przejścia na jedno z dedykowanych rozwiązań Platformy iGabinet.
Wygoda korzystania z jednej, kompleksowej usługi

Wygoda korzystania z jednej, kompleksowej usługi

Platforma iGabinet mini oprócz licznych oszczędności i optymalizacji kosztów operacyjnych, zapewnia również wygodę korzystania z jednej, kompleksowej usługi. Nawet w przypadku korzystania z płatnego planu taryfowego, oznacza to możliwość rozliczania kosztów informatycznych za pomocą tylko jednej faktury. Pozostaje już tylko obserwować, jak sprawnie rozwija się placówka, mając świadomość że od strony technicznej i kosztowej, wszystko działa sprawnie i precyzyjnie jak w szwajcarskim zegarku.

4. Szerokie możliwości rozbudowy:

Idealne dopasowanie do bieżących potrzeb

Idealne dopasowanie do bieżących potrzeb

Platforma iGabinet mini umożliwia precyzyjne dostosowanie zakresu funkcjonalnego do aktualnych potrzeb placówki. Na etapie składania zamówienia możesz określić sposób integracji tego rozwiązania z aktualną stroną WWW placówki, lub też uruchomić zupełnie nową stronę w oparciu o jeden z naszych 300 szablonów. Możesz również elastycznie dopasować liczbę grafików (kalendarzy), języków obcych i innych.
Skalowalność wraz z rozwojem Twojej placówki

Skalowalność wraz z rozwojem Twojej placówki

Dopasowanie funkcjonalne Platformy iGabinet mini, o którym wspomnieliśmy powyżej, może odbywać się praktycznie w dowolnym momencie korzystania z usługi. Płatne plany taryfowe uwzględniają opłatę ściśle uzależnioną od ilości wykorzystywanych zasobów np. liczby kalendarzy i modułów dodatkowych, a zatem zakres funkcjonalny może być swobodnie modyfikowany, przy dopasowaniu planu taryfowego. Ponadto, zawsze istnieje możliwość przejścia na jedno z dedykowanych rozwiązań z rodziny Platformy iGabinet.
Częste i automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Częste i automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Niemal każdego dnia setki użytkowników Platformy iGabinet prowadzących swoje placówki w kraju i za granicą, przesyłają nam swoje liczne pomysły i sugestie dotyczące wielu usprawnień i zupełnie nowych rozwiązań. Niektóre z nich wprowadzamy od ręki, inne wymagają szerszej analizy i przygotowania, jednak gdy nowości są już gotowe, Twoje oprogramowanie jest automatycznie aktualizowane, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. W efekcie, zawsze korzystasz z najnowszej wersji tego oprogramowania.
Komunikacja w dowolnej liczbie języków obcych

Komunikacja w dowolnej liczbie języków obcych

Możliwość rozszerzenia funkcjonalności Platformy iGabinet o obsługę dodatkowych języków obcych doceniają zwłaszcza placówki świadczące usługi klientów (pacjentów) zagranicznych. Obcokrajowcy trafiający na stronę internetową Twojej placówki są w stanie samodzielnie dopełnić wszelkich formalności rejestracyjnych w swoim języku. Podobnie, pracownicy recepcji mogą łatwo przesyłać wielojęzyczne informacje o wszelkich zmianach w zaplanowanych zabiegach, dosłownie za pomocą kilku kliknięć!

5. Prestiż i renoma w zasięgu ręki:

Oprogramowanie ze światową renomą

Oprogramowanie ze światową renomą

Platforma iGabinet jest oprogramowaniem o polskich korzeniach, które na przestrzeni 12 lat zdążyło już zdobyć uznanie zarówno w kraju, jak też za granicą. Obecnie sprzedaż prowadzona jest w krajach Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych, a już niedługo w krajach Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Twoja placówka także może korzystać z rozwiązania, które na bieżąco czerpie inspiracje rozwojowe z międzynarodowych i wielokulturowych źródeł. Już teraz możesz uruchomić to rozwiązanie za darmo!
Korzystanie z najnowocześniejszego rozwiązania

Korzystanie z najnowocześniejszego rozwiązania

Metodologia rozwojowa Platformy iGabinet, konsekwentnie wykorzystywana od wielu lat zakłada ścisłą współpracę ze specjalistami branży, dla której skierowane jest to rozwiązanie oraz jak najszybszą adaptację nowych pomysłów i rozwiązań. Jeżeli dodać do tego technologię, która umożliwia automatyczną aktualizację oprogramowania o nowe możliwości, to łatwo wywnioskować, dlaczego Platforma iGabinet uznawana jest za najlepsze rozwiązanie przez wielu liderów branży usługowej.
Innowacje, które Twoi klienci (pacjenci) szybko pokochają!

Innowacje, które Twoi klienci (pacjenci) szybko pokochają!

Nowoczesne narzędzia i rozwiazania, jakie Platforma iGabinet wprowadza do Twojej placówki sprawiają, że pacjenci są znacznie bardziej doceniają wyższą jakość świadczonych usług. Możliwość wytyczania nowoczesnych trendów, jest niewątpliwie kluczowym elementem skutecznej promocji nowoczesnej marki, ale także pozytywnego wizerunku Twojej placówki zwłaszcza, że teraz wszystko może odbywać się bezpośrednio na jej stronie WWW. Dowiedz się więcej o korzyściach dla swoich klientów (pacjentów).

Skutecznie zredukuj liczbę wizyt niedochodzących do skutku!
Platforma iGabinet mini automatycznie przypomni klientom (pacjentom) o zaplanowanych wizytach.

Strona główna  /  Prezentacja  /  Możliwości  /  Cennik  /  Pomoc  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: