10 unikalnych możliwości Platformy iGabinet mini

Uruchom za darmo!

Czy Twoje obecne rozwiązanie to potrafi?

Przedstawiamy 10 unikalnych możliwości Platformy iGabinet mini, które umożliwiają Ci wprowadzenie innowacji w zakresie prowadzenia placówki, a także nowoczesną obsługę klientów (pacjentów) na światowym poziomie.

Darmowa rejestracja on-line na stronie WWW Twojej placówki

Darmowa rejestracja on-line na stronie WWW Twojej placówki

Platforma iGabinet mini to jedyne rozwiązanie, które umożliwia szybkie uruchomienie, wygodną integrację i udostępnienie rejestracji on-line na własnej stronie WWW. Darmowy plan taryfowy umożliwia bezpłatne korzystanie z rozwiązania przy dowolnej ilości rezerwacji, wizyt i zabiegów. Jedynym ograniczeniem jest liczba 500 indywidualnych klientów (pacjentów) w bazie danych. Po osiągnięciu tego limitu, istnieje możliwość przejścia na wyższy plan taryfowy, lub też kontynuowania pracy w dotychczasowym zakresie.
Wszystkie niezbędne narzędzia w zasięgu ręki

Wszystkie niezbędne narzędzia w zasięgu ręki

Dzięki uruchomieniu Platformy iGabinet mini, Twoja placówka otrzymuje do dyspozycji komplet nowoczesnych narzędzi i rozwiązań: od narzędzi do zarządzania bazą danych i elektronicznej recepcji, przez automatyczną komunikację z klientami (pacjentami), po samodzielną rejestrację on-line. Już teraz możesz skorzystać z rozwiązania, które jako pierwsze wprowadziło koncepcję rejestracji w gabinecie i od lat wyznacza nowoczesne trendy, dzięki czemu Twoja placówka będzie zawsze o krok przed konkurencją.
Oprogramowanie, które pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę

Oprogramowanie, które pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę

Platforma iGabinet mini jest rozwiązaniem, które niczym nowy "wirtualny pracownik" pracuje na rzecz Twojej placówki przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Odbywa się to nawet wtedy, gdy w placówce nikt już nie pracuje i wszystkie komputery są wyłączone. Przez cały czas Platforma iGabinet umożliwia m.in. rejestrację on-line na Twojej stronie WWW, informuje specjalistów i klientów (pacjentów) o wszelkich zmianach w rezerwacjach, jak również automatycznie przypomina im o zbliżających się wizytach.
Najlepsza promocja marki Twojej placówki

Najlepsza promocja marki Twojej placówki

W przeciwieństwie do innych rozwiązań, Platforma iGabinet mini koncentruje się na promowaniu własnej marki Twojej placówki. Odbywa się to na szereg różnych sposobów: od możliwości zaoferowania innowacyjnych rozwiązań automatyzujących procesy rejestracyjne na Twojej stronie WWW, poprzez skuteczne narzędzia do szybkiego powiadamiania klientów (pacjentów) przez specjalistę lub recepcję, aż po automatyczną komunikację realizowaną bezpośrednio w Twoim imieniu, lub w imieniu Twojej placówki.
Udostępnianie rejestracji online na zewnętrznych stronach i portalach

Udostępnianie rejestracji online na zewnętrznych stronach i portalach

Oprócz zaoferowania rejestracji on-line pacjentom na własnej stronie WWW placówki, Platforma iGabinet mini umożliwia także udostępnienie jej w dowolnej liczbie zewnętrznych serwisów i portali internetowych. Integracja jest wyjątkowo prosta i odbywa się przez umieszczenie w serwisie specjalnego kodu przycisku "Umów się!". W ten sposób potencjalni usługobiorcy natrafiający na Twoją ofertę, mogą natychmiast dopełnić formalności rejestracyjnych - analogicznie, jak uczyniliby to na stronie WWW Twojej placówki.
Obsługa klientów (pacjentów) zagranicznych w ich języku

Obsługa klientów (pacjentów) zagranicznych w ich języku

Jeżeli Twoja placówka kieruje ofertę usługową również do klientów (pacjentów) zagranicznych, wówczas z pewnością szczególnie użyteczne będą tutaj rozwiązania do wielojęzycznej prezentacji oferty zabiegowej, rejestracji on-line, czy automatycznej komunikacji z obcokrajowcami w ich ojczystym języku. Usprawnienia dotyczą także narzędzi dla recepcji, gdyż wszelkiego rodzaju powiadomienia klientów (pacjentów) zagranicznych, będące następstwem wszystkich operacji rejestracyjnych, są teraz kwestią kilku kliknięć.
Pełna niezależność sprzętowa i topologiczna

Pełna niezależność sprzętowa i topologiczna

Platforma iGabinet mini jest rozwiązaniem w pełni niezależnym od rodzaju sprzętu, systemu operacyjnego oraz topologii. Nie wymaga przy tym lokalnych instalacji, zakupu licencji, czy inwestycji w serwery. Oznacza to, że na podstawie określonych uprawnień, Twój zespół może korzystać z oprogramowania poprzez przeglądarkę praktycznie z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu. Dodatkowa wersja mobilna umożliwia obsługę recepcji za pomocą smartfona lub tabletu.
Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Niemal każdego dnia, setki specjalistów korzystających z Platformy iGabinet w kraju i za granicą, przesyła mnóstwo istotnych propozycji dotyczących rozmaitych rozszerzeń funkcjonalnych, a także usprawnień już istniejących rozwiązań i narzędzi. W ten sposób od wielu lat wytyczana jest ścieżka rozwojowa Platformy iGabinet, a wszelkie aktualizacje rozszerzające jej funkcjonalność, z punktu widzenia Twojej placówki wprowadzane są całkowicie automatycznie. Wszystkie modernizacje odbywają się bez żadnych dopłat!
Możliwość wygodnego przejścia na oprogramowanie dedykowane

Możliwość wygodnego przejścia na oprogramowanie dedykowane

Platforma iGabinet mini stanowi uproszczoną odmianę dedykowanych i kompleksowych rozwiązań do zarządzania placówką danej specjalizacji (jak np. Platforma iGabinet medyczny). Jeżeli zatem w dowolnym momencie rozwoju Twojej placówki, narzędzia dostępne w Platformie iGabinet mini mogłyby okazać się niewystarczające, to w dowolnym momencie istnieje możliwość przejścia na jedną z dedykowanych, a także znacznie bardziej rozbudowanych aplikacji, wraz z przeniesieniem bazy danych oraz aktualnych ustawień.
Korzystanie z najnowocześniejszego rozwiązania

Korzystanie z najnowocześniejszego rozwiązania

Platforma iGabinet to rozwiązanie, które przed 22 laty jako pierwsze zdefiniowało i umożliwiło placówkom usługowym rejestrację internetową, wprowadzając narzędzia automatyzujące wielojęzyczną komunikację z klientami (pacjentami). Po wielu latach intensywnego rozwoju, który do dziś realizowany jest przy ścisłej współpracy z użytkownikami tego oprogramowania, wspólnie udało się stworzyć rozwiązanie, które w wielu opiniach jest jedną z najlepszych aplikacji do obsługi rejestracji on-line.

Postaw na wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie!
Wybierz Platformę iGabinet będącą pionierem i protoplastą koncepcji rejestracji przez Internet.

Strona główna  /  Prezentacja  /  Możliwości  /  Cennik  /  Pomoc  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: