Główna idea kompleksowego rozwiązania

Uruchom za darmo!

Najlepsza elektroniczna recepcja i rejestracja internetowa!

Platforma iGabinet mini jest prostym oprogramowaniem dla placówek usługowych, umożliwiającym bezpośrednie uruchomienie elektronicznej recepcji i samodzielnej rejestracji internetowej na własnej stronie WWW i we własnej domenie placówki. Niewielkie, jednoosobowe placówki mogą korzystać z rozwiązania nawet całkowicie za darmo!


Platforma iGabinet mini - schemat

Platforma iGabinet mini to między innymi:

Kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia elektronicznej recepcji

Kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia elektronicznej recepcji

Wiele lat prac rozwojowych Platformy iGabinet, odbywających sie przy współpracy w szczególności ze specjalistami branży medycznej w kraju i za granicą, zaowocowało opracowaniem jednego z najlepszych rozwiązań do prowadzenia elektronicznej recepcji wraz z rejestracją internetową na własnej stronie WWW. Bez względu na rodzaj i wielkość placówki usługowej, Platforma iGabinet mini może zostać precyzyjnie dopasowana do jej bieżących potrzeb w zakresie automatyzacji komunikacji z klientami (pacjentami).
Niezależność sprzętowa i topologiczna

Niezależność sprzętowa i topologiczna

Jednym z głównych aspektów i korzyści, na jakie zwracają uwagę właściciele placówek usługowych jest niewątpliwie uniezależnienie rozwiązania od platformy sprzętowej, a także od miejsca, w którym możemy z niego korzystać. Ponieważ Platformę iGabinet mini obsługuje się w przeglądarce internetowej podobnie, jak korzystamy np. z internetowego konta bankowego, możesz korzystać z tego rozwiązania z dowolnego miejsca, na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym (np. iPad), działającym pod kontrolą dowolnego systemu operacyjnego. Niezależność sprzętową docenią zwłaszcza użytkownicy korzystający np. z urządzeń firmy Apple.
Najbardziej wyrafinowana rejestracja przez Internet

Najbardziej wyrafinowana rejestracja przez Internet

Ponad 22 lat doświadczenia wynikającego z pionierskiego opracowania koncepcji pierwszego rozwiązania do rejestracji przez Internet, a następnie konsekwentny i wieloletni wkład w rozwój i doskonalenie tych mechanizmów, umożliwiły nam opracowanie jednego z najlepszych, a także najbardziej elastycznych rozwiązań, cieszących się ogromnym uznaniem i renomą zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki temu Platforma iGabinet mini oferuje kwintesencję sprawnej i niezwykle prostej rejestracji internetowej.
W pełni automatyczna komunikacja z klientami (pacjentami)

W pełni automatyczna komunikacja z klientami (pacjentami)

Aplikacje z rodziny Platformy iGabinet, jako pierwsze rozwiązania na rynku umożliwiły automatyzację komunikacji z klientami (pacjentami), wykorzystując potencjał sieci Internet. To tak, jakby w placówce pojawił się nowy "wirtualny" pracownik, który pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, umożliwiając komunikację z Twoją placówką nawet wówczas, gdy nie ma już nikogo i wszystkie komputery są już wyłączone. Robot powiadamia klientom (pacjentom) o wszelkich zmianach w rezerwacjach oraz przypomina im o nadchodzących wizytach, a cała komunikacja może być prowadzona w wielu językach.
Integracja ze stroną WWW placówki i zewnętrznymi portalami

Integracja ze stroną WWW placówki i zewnętrznymi portalami

Mechanizm rejestracji on-line dostępny w Platformie iGabinet mini, może być w szybki i prosty sposób zamieszczony bezpośrednio na stronie Twojej placówki, jak również na dowolnej ilości zewnętrznych serwisów i portali promujących działalność usługową placówki. Odbywa się to przez zamieszczenie specjalnego przycisku "Umów się!", którego kliknięcie uruchomi specjalny panel umożliwiający klientom (pacjentom) sprawdzenie aktualnych terminów, samodzielną rejestrację i obsługę pozostałych formalności.
Promocja własnej marki Twojej placówki

Promocja własnej marki Twojej placówki

Głównym założeniem Platformy iGabinet mini jest zapewnienie Twoim klientom (pacjentom) innowacyjnych narzędzi, służących do promocji nowoczesnej marki Twojej placówki. Dlatego też wszystkie interakcje od początku do końca odbywają się bezpośrednio na stronie WWW placówki i w jej własnej domenie. Po zapoznaniu się z ofertą usługową, klienci (pacjenci) mogą dopełnić formalności rjestracyjnych pozostając na stronie WWW Twojej placówki, bez konieczności odsyłania ich w tym celu do zewnętrznych portali.
Skalowalność i szerokie możliwości rozbudowy

Skalowalność i szerokie możliwości rozbudowy

Platforma iGabinet mini zapewnia także ogromną skalowalność, a zatem możliwość indywidualnego dostosowania poszczególnych zasobów tego rozwiązania do aktualnych potrzeb Twojej placówki. Rozwiązanie jest w stanie sprawnie obsłużyć dowolną ilość klientów (pacjentów) i automatyzować komunikację z nimi w imieniu dowolnej liczby specjalistów, w dowolnej ilości języków obcych. Gdy zajdzie taka potrzeba, istnieje możliwość przejścia na dedykowane oprogramowanie z rodziny Platformy iGabinet.
Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Korzystając z Platformy iGabinet mini, zawsze korzystasz z najnowszej wersji tego oprogramowania. Od wielu lat właściwy kierunek rozwoju tego rozwiązania wytyczają jego użytkownicy, którzy każdego dnia przesyłają nam swoje liczne spostrzeżenia, pomysły i sugestie, w oparciu o które tworzone są nowe narzędzia zarówno dla kadry placówki usługowej, jak i dla jej klientów (pacjentów). Warto wspomnieć, że wszystkie aktualizacje odbywają się z punktu widzenia placówki całkowicie automatycznie i są bezpłatne!
Bezpieczeństwo i wygoda

Bezpieczeństwo i wygoda

Platforma iGabinet to rozwiązanie wprowadzające szereg poziomów bezpieczeństwa: od fizycznych zabezpieczeń i procedur autoryzacji dostępu stosowanych w centrum danych, przez codzienne kopie bezpieczeństwa baz danych, aż po szyfrowanie transmisji danych za pomocą bezpiecznego protokołu SSL (Certum Level IV), a więc zabezpieczenia znanego m.in. z bankowości internetowej. Samo oprogramowanie oferuje również ograniczenia dostępu poszczególnych użytkowników do określonych sekcji i modułów.
Ponad 22 lat międzynarodowego doświadczenia

Ponad 22 lat międzynarodowego doświadczenia

Nie zwlekaj i uruchom swoją Platformę iGabinet mini już teraz. Oprogramowanie w opinii wielu ekspertów, określane jest jako najbardziej przyjazne rozwiązanie służące automatyzacji wielu codziennych i żmudnych procesów biurokratycznych związanych z obsługą klientów (pacjentów). Innowacyjne rozwiązania poparte międzynarodowym doświadczeniem i doskonała promocja własnej, nowoczesnej marki Twojej placówki już teraz znajdują się na wyciągnięcie ręki! Gorąco polecamy to rozwiązanie placówce o dowolnej wielkości.

Skorzystaj z oprogramowania uznanego na całym świecie!
Już teraz uruchom rozwiązanie, z którego korzystają specjaliści m.in. w Polsce, Wielkej Brytanii i USA.

Strona główna  /  Prezentacja  /  Możliwości  /  Cennik  /  Pomoc  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: