Korzyści dla Twoich klientów (pacjentów)

Uruchom za darmo!

Poznaj liczne korzyści dla Twoich klientów (pacjentów)!

Korzystanie z Platformy iGabinet mini to liczne korzyści i udogodnienia dla Twoich klientów (pacjentów), którzy szybko docenią nowoczesność i jakość obsługi pozagabinetowej. Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści, które zapewniają im wygodę oraz nieporównywalnie lepszy dostęp do oferty usługowej Twojej placówki.

Łatwy dostęp do oferty usługowej na Twojej stronie WWW

Łatwy dostęp do oferty usługowej na Twojej stronie WWW

W dzisiejszych czasach bardzo szerokiej konkurencji na rynku usług, ogromną rolę odgrywa możliwość zapewnienia klientom (pacjentom) szybkiego i wygodnego dostępu do oferty usługowej w Twojej placówce, co teraz może odbywać się w nowoczesny i atrakcyjny sposób bezpośrednio na jej stronie WWW. Interaktywne rozwiązania Platformy iGabinet mini rozszerzają funkcjonalność strony WWW, dając klientom (pacjentom) możliwość samodzielnego dopełnienia formalności, w celu skorzystania z oferty usługowej.
Sprawdzanie wolnych terminów o dowolnej porze

Sprawdzanie wolnych terminów o dowolnej porze

Dzięki wykorzystaniu Platformy iGabinet mini, klienci (pacjenci) odwiedzający stronę internetową placówki, w dowolnym momencie mogą sprawdzić dostępne terminy i uzyskać informację o dostępności czasowej poszczególnych specjalistów, którzy są w stanie przyjąć ich na określone wizyty. Sami zainteresowani, są w stanie natychmiast dowiedzieć się, w jakich godzinach mogą zostać przyjęci na wybrane usługi lub zabiegi, bez angażowania w tym procesie personelu recepcji, a także bez względu na porę dnia i nocy.
Samodzielna rejestracja przez Internet

Samodzielna rejestracja przez Internet

Gdy dany klient (lub pacjent) odwiedzający stronę WWW Twojej placówki odnajdzie już najbardziej odpowiadający mu termin wizyty, wówczas pozostając przez cały czas na stronie WWW, może on samodzielnie dokonać wszelkich formalności rejestracyjnych przy użyciu danych uwierzytelniających otrzymanych w gabinecie lub na recepcji. Alternatywnie istnieje możliwość zakładania kont i rejestracji przez zupełnie nowe osoby, na podstawie odpowiednich ustawień polityki rejestracji on-line w placówce.
Wygodne zarządzanie swoimi rezerwacjami i historia wizyt

Wygodne zarządzanie swoimi rezerwacjami i historia wizyt

Platforma iGabinet mini umożliwia Twoim klientom (pacjentom) wygodny dostęp do historii wizyt, jak również daje możliwość zarządzania rezerwacjami na wizyty, które dopiero nadejdą. Jeżeli dana osoba mimo wszystko nie jest w stanie stawić się na wizycie w zaplanowanym terminie, to może ją samodzielnie odwołać w ustalonym czasie przed daną wizytą (zgodnie z ustawieniami polityki rejestracji on-line w Twojej placówce). Specjalista może zostać poinformowany o każdej zmianie poprzez E-mail lub/i SMS.
Oszczędności na połączeniach telefonicznych

Oszczędności na połączeniach telefonicznych

Uruchomienie dodatkowego kanału komunikacyjnego w postaci całodobowej rejestracji on-line na stronie WWW placówki, umożliwia Twoim klientom (pacjentom) oszczędności w opłatach za połączenia telefoniczne, co odbiorcy Twojej oferty usługowej z pewnością docenią. Możliwość wprowadzenia swoistej samoobsługi w procesach rejestracyjnych, skutecznie odciąża przy tym recepcję, gdyż telefon dzwoni rzadziej, a pracownicy mogą skoncentrować się na innych, potencjalnie ważniejszych obowiązkach.
Błyskawiczne powiadomienia o wszelkich zmianach w rezerwacjach

Błyskawiczne powiadomienia o wszelkich zmianach w rezerwacjach

Usprawnienia pracy recepcji oferowane przez Platformę iGabinet mini umożliwiają Twoim pracownikom natychmiastowe informowanie klientów (pacjentów) o wszelkich zmianach wprowadzanych w ich rezerwacjach przez zespół placówki. W momencie zapisania na wizytę, zmiany terminu, bądź też całkowitego anulowania rezerwacji, klient (pacjent) może zostać o tym natychmiast poinformowany za pomocą wiadomości E-mail lub/i SMS, co od strony obsługi technicznej wymaga dosłownie kilku kliknięć.
Automatyczne przypomnienia o zbliżających się wizytach

Automatyczne przypomnienia o zbliżających się wizytach

Każdemu zdarza się czasem zapomnieć o jakiejś ważnej dacie, czy wydarzeniu. Nie inaczej jest z klientami (lub pacjentami), którzy równie często zapominają o zaplanowanych wizytach. Dzięki Platformie iGabinet mini, ten problem zostaje rozwiązany, gdyż tuż przed wizytą klienci (pacjenci) otrzymują przypomnienia za pomocą E-mail lub/i SMS, co znacznie zwiększa ilość wizyt dochodzących do skutku. Przypomnienia mogą być przesyłane niezależnie od siebie, np. E-mail dzień wcześniej i SMS na godzinę przed wizytą.
Komunikacja z placówką w swoim ojczystym języku

Komunikacja z placówką w swoim ojczystym języku

Wszystkie opisane powyżej mechanizmy umożliwiające Twoim klientom (pacjentom) samodzielną obsługę formalności rejestracyjnych, a także odpowiadające za procesy informacyjne i automatyczne powiadomienia, mogą teraz odbywać się także w obcych językach. Korzyści są tu oczywiste, gdyż dzięki temu obcokrajowcy mogą w swoim języku zapoznać się z ofertą usługową Twojej placówki, jak też samodzielnie przejść przez wszelkie formalności, czyniąc to na nowoczesnym, europejskim poziomie.
Satysfakcja z unikalnej jakości obsługi na najwyższym poziomie

Satysfakcja z unikalnej jakości obsługi na najwyższym poziomie

Korzystanie z innowacji Platformy iGabinet niesie ze sobą wiele korzyści dla Twoich klientów (pacjentów) i powoduje natychmiastowy wzrost satysfakcji z wyjątkowej jakości obsługi, świadczonej również poza gabinetem usługowym. W ten sposób budowana jest nowoczesna marka Twojej placówki, a jak wiadomo zadowoleni klienci (pacjenci) znacznie chętniej dzielą się opiniami ze swoimi znajomymi, a także znacznie częściej polecają im skorzystanie z Twoich usług. Polecamy zapoznanie się z 10 unikalnymi możliwościami.

Skutecznie zredukuj liczbę wizyt niedochodzących do skutku!
Platforma iGabinet mini automatycznie przypomni klientom (pacjentom) o zaplanowanych wizytach.

Strona główna  /  Prezentacja  /  Możliwości  /  Cennik  /  Pomoc  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: