Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Uruchom za darmo!

Uruchom za darmo!

Zarządzaj swoją e-recepcją
oraz rejestracją on-line!

» Uruchom

Korzystanie z oprogramowania

Czego potrzebuję, aby korzystać z Platformy iGabinet mini?

Do korzystania z Platformy iGabinet mini potrzebny będzie przynajmniej jeden komputer lub inne urządzenie podłączone do Internetu i wyposażone w nowoczesną przeglądarkę internetową, co w dzisiejszych czasach jest absolutnym standardem.

Co więcej, dzięki opcjonalnej wersji mobilnej, możliwa jest obsługa rejestracji pacjentów za pomocą smartfona lub tabletu, przez co pracownicy recepcji oraz specjaliści są w stanie dokonać rejestracji klienta (lub pacjenta), czy też zmienić termin jego rezerwacji z dowolnego miejsca, bez zbliżania się do komputera.

Czy na pewno poradzę sobie z obsługą Platformy iGabinet mini?

Oprogramowanie z rodziny Platformy iGabinet świadczone jest zarówno w Polsce, jak i za granicą. Szczególnie rynek amerykański wymaga, aby rozwiązania informatyczne były proste w obsłudze i łatwe do opanowania, ku wygodzie użytkowników.

Średnio po kilku dniach pracy z systemem, korzystanie z niego nie powinno być najmniejszym problemem. Teraz przy dostępności planu darmowego, każdy może przekonać się bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów jak proste i intuicyjne może być korzystanie z tego rozwiązania.

Oprogramowanie zostało zaprojektowane pod kątem jak największej funkcjonalności podyktowanej potrzebami placówek naszych klientów zgłaszanymi na przstrzeni lat, a jednocześnie przy stałym zachowaniu maksymalnej prostoty obsługi. Co więcej, z każdego miejsca w systemie dostępna jest instrukcja obsługi, kontekstowa pomoc i liczne podpowiedzi dot. wszelkich operacji.

Czy jest możliwość zaimportowania bazy danych z mojego aktualnego programu?

Jeżeli program aktualnie wykorzystywany przez placówkę posiada możliwość eksportu danych klientów (lub pacjentów) do jednego z popularnych formatów np. XML, CSV lub SQL, wówczas najprawdopodobniej istnieje możliwość przeniesienia danych pacjentów.

W zależności od liczebności bazy klientów (pacjentów), do obsługi Platformy iGabinet mini może być wymagany jeden z płatnych planów taryfowych, które wprowadzają nieograniczoną wielkość bazy danych.

Ile osób może docelowo korzystać z Platformy iGabinet mini?

Nie istnieją ograniczenia odnośnie ilości użytkowników Platformy iGabinet w ramach obsługi danej placówki lub sieci. Jedynym aspektem jest ilość grafików (kalendarzy) pracy specjalistów, które mają wpływ na wysokość opłaty abonamentowej.

W przypadku pozostałych kont np. dla pracowników recepcji, asystentek, menedżerów placówek, czy też osób odpowiedzialnych za zarządzanie stroną WWW, konta są całkowicie darmowe i możesz utworzyć ich dowolną ilość. Każda z osób posiadających dostęp do Platformy iGabinet, podlega także pod rozbudowany system uprawnień, który umożliwia podzielenie poszczególnych osób na grupy według kompetencji i zakresu obowiązków.

Postaw na wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie!
Wybierz Platformę iGabinet będącą pionierem i protoplastą koncepcji rejestracji przez Internet.

Strona główna  /  Prezentacja  /  Możliwości  /  Cennik  /  Pomoc  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: